IT hráči A-Z

IT hráči východného Slovenska (A-Z)

Nie je pravda, že na východe nič nie je. Je tu skvelý IT SVET a preskúmať ho môžeš práve TU!

Typ miest

Typy miest (reštaurácia, bar, atď.)

247.sk, s.r.o.

Firma
Predaj, servis, správa počítačového vybavenia, serverov a sietí, web stránky, služby školám, konzultácie a poradenstvo.

4 texel, s.r.o.

Firma
Tvorba webstránok, vizitiek, reklamných plagátov. Chránená dielňa - reklama, reklamné predmety, webdesign, logá, billboardy.

A.S.Partner, s.r.o.

Firma
Využite službu prezentácie a hlasovaní akcionárov na valnom zhromaždení akciovej spoločnosti, schôdzi veriteľov, zhromaždení podielnikov pozemkových spoločenstiev alebo iných zasadnutiach. Príprava, priebeh a spracovanie výsledkov z valného zhromaždenia i s veľkým počtom prítomných účastníkov tak môže prebehnúť hladko a bez stresov.

ABB Solutions Slovakia

Firma
ABB Optical Group v Spojených štátoch je popredným poskytovateľom optických výrobkov, služieb a obchodných riešení v priemysle starostlivosti o oči. ABB stavia na troch obchodných pilieroch: ABB Contact Lens, ABB Labs a ABB Business Solutions. ABB sa zameriava na budúcnosť profesionálov v oblasti očnej starostlivosti. Pomáha im uspieť vďaka zefektívneniu postupov a pomáha poskytovateľom pri efektívnej orientácii na trhové zmeny. Ďalšie informácie nájdete na abboptical.com.
pracovné ponuky

Accenture

Firma
Sme globálna spoločnosť, ktorá pomáha veľkým a renomovaným firmám, vrátane 98 firiem z rebríčka Fortune Global 100, dosahovať vysokú výkonnosť. Pomáhame im stať sa úspešnejšími vo všetkých oblastiach ich podnikania – od strategického plánovania až po každodenné činnosti. Keďže na Slovensku stále rastieme (už je nás viac ako 1 800) a ponúkame veľmi rozmanité pracovné príležitosti, považujeme za užitočné, aby si nás bližšie spoznal. K tomu by ti mohla pomôcť aj táto Facebook stránka. Podľa uznávaných analytických agentúr sme svetový líder v poskytovaní služieb v oblasti systémovej integrácie, či v oblasti implementácie systému SAP. 
pracovné ponuky

Active Point s. r. o.

Firma
Spoločnosť IT one s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti informačných technológií, správe sietí, zálohy dát, inštalácii aplikácií a pod.  Snažíme sa zákazníka zbaviť problémov, ktoré môžu nastať pri správe počítačov a preniesť ich na našich technikov. Ak Vám nefunguje správne sieť, vypadáva internet, kazia sa počítače, všetko ide pomaly a zamestnanci sa sťažujú na IT, ste na správnom mieste. 

ADUS Technologies s.r.o.

Firma
Firmu ADUS Technologies založil súčasný CEO Dušan Sichrovský s víziou vytvárať softvérové riešenia na mieru pre regionálnych aj medzinárodných zákazníkov. Odvtedy sme odovzdali mnoho úspešných projektov a s našim agilným prístupom sme sa stali stabilným partnerom pre našich klientov.

AfB Slovakia s.r.o.

Firma
AfB je najväčším neziskovým IT-podnikom v Európe. Od roku 2004 sa AfB špecializuje na preberanie vyradeného hardvéru od spoločností a verejných inštitúcií.
pracovné ponuky

Airlogy

Start-up
Startup sa zameriava predovšetkým na vývoj a následnú výrobu mechanických a elektronických zariadení na ohrev vdychovaného vzduchu pre zvýšenie fyzického a duševného komfortu pri pobyte ľudí v zhoršených podmienkach.

Algoritmus

Firma
Revolučné vzdelávanie pre dospelých v oblasti informačných technológií prostredníctvom platených stáží s mentoringom a interaktívnych kurzov. Vývoj moderných webov a mobilných aplikácií.

ALTO Slovakia, spol. s r. o.

Firma
Už 25 rokov, sa v oblasti informačných technológií špecializujeme na systémy pre hotely, reštaurácie a iné ubytovacie a gastronomické zariadenia. Pre zákazníkov zabezpečuje programové vybavenie (ubytovací systém, skladové hospodárstvo, registračné pokladne a množstvo nadstavbových programov) a k nemu potrebné technické prostriedky. Okrem technických prostriedkov a programového vybavenia poskytujeme poradenstvo, školenia používateľov, komplexný servis informačných systémov a ostatné služby.

American Chamber of Commerce in the Slovak Republic

Výskumno-vzdelávacie centrum
Od roku 1993 je AmCham Slovakia poslaním urobiť zo Slovenska lepšie miesto pre život a podnikanie. Rýchlo sme sa vypracovali na jednu z najaktívnejších zahraničných obchodných komôr alebo obchodných komunít v krajine. Spolu s našimi členmi zdieľame víziu Slovenska ako globálne konkurencieschopnej krajiny, ktorá môže prosperovať v rýchlo sa meniacom svete 21. storočia. Spoločne robíme všetko pre to, aby sa to podarilo.
pracovné ponuky

AMI Plus, s.r.o.

Firma
Dodáme ekonomický software pre vaše podnikanie. Zistíme, čo potrebujete. Implementujeme vám vhodný podnikový system. Pomôžeme s jeho používaním. Budeme vám radiť aj naďalej cez hotline, e-mail či konzultácie.

APONI

Start-up
APONI je inovatívny startup ktorý sa venuje implementácií interaktívnej rozšírenej reality do podnikov. Inovatívnym produktom spoločnosti je softvér APONI view, ktorý slúži ako efektívny nástroj pre zvyšovanie kvality , kontroly a produktivity v podniku. Softvérové ​​riešenie APONI VIEW je inteligentný systém na implementáciu rozšírenej reality v spoločnosti. Systém obsahuje princípy koncepcie inteligentného priemyslu z hľadiska výroby, prevádzky strojov a individualizácie projektov.

Arcondis Solutions

Firma
ARCONDIS je globálna konzultačná spoločnosť s exkluzívnym zameraním na odvetvie zdravotníctva a biologických vied s ich mimoriadne náročnými požiadavkami na kvalitu a regulačné aspekty. Spoločnosť FInanz & Wirtschaft / Statista ju uznala za jednu z desiatich najlepších poradenských firiem pre vedy o živote / zdravotnú starostlivosť vo Švajčiarsku (2021). Od roku 2001 riadime výzvy a riešime problémy našich klientov v oblasti dodržiavania predpisov, obchodných procesov, informačných technológií a digitálnej transformácie. Vytvárame hodnoty prostredníctvom medzifunkčných, sofistikovaných metodológií poskytovania a inteligentnej implementácie. Naši klienti s nami radi spolupracujú pre naše jedinečné schopnosti, pragmatický prístup a našu vôľu víťaziť.

ARIES IT, spol. s r.o.

Firma
Počiatky spoločnosti ARIES IT, spol. s r.o. siahajú do júna r.1989 (pred zamatovú revolúciu), kedy jeden so spoločníkov založil živnosť pre programovanie informačných systémov. Pokračovateľom vo vykonávanej aktivite sa v r.2000 stala spoločnosť ARIES IT, spol. s r.o. V tomto roku oslávime 30 rokov úspešnej činnosti v danom segmente. Počas uvedenej doby sme získali množstvo skúseností, ktoré odovzdávame ako súčasť nášho know how pri implementácii informačných systémov pre riadenie firiem. IS KARAT implementujeme od r.2006. Každodenne pracujeme na jeho optimálnej implementácii a vyvíjame nové funkčnosti, aby sme ho priblížili procesom, ktoré prebiehajú u našich zákazníkov.

ASBIS SK

Firma
Spoločnosť ASBIS SK je jedným z najväčších distribútorov informačných a komunikačných technológií, produktov a služieb a najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia. ASBIS SK distribuuje hotové produkty svetových značiek, ako tablety, smartfóny, notebooky, počítače, servery a sieťové zariadenia, ako aj IT komponenty a komplexné riešenia pre enterprise segment a systémových integrátorov.
pracovné ponuky

Astound Commerce

Firma
Astound Commerce je celosvetovým expertom pre e-commerce riešenia a digitálne stratégie. Už viac ako 15 rokov sa podieľame na spúšťaní, rozširovaní a transformácii e-commerce operácií pre obchody, ktoré potrebujú zvýšiť predaj a obmedziť riziká spojené s on-line podnikaním na globálnom trhu. Pracovali sme na stovkách projektov, aby sme zvýšili predaj a zlepšili komunikáciu s klientom pre spoločnosti ako je Adidas, Belstaff, Hugo Boss, Jimmy Choo, L'Oreal, Tommy Hilfiger, Versace. Náš tím tvoria skúsení softvéroví inžinieri a digitálni e-commerce experti pracujúci s top ecommerce platformami - Salesforce Commerce Cloud, Hybris, IBM WebSphere Commerce, Intershop, Kibo, Magento, NetSuite.
pracovné ponuky

AUSYS s.r.o.

Firma
AUSYS s.r.o. je spoločnosť zameraná poskytovanie služieb v oblasti priemyselnej automatizácie. Medzi hlavné činnosti patria programovanie riadiacich systémov PLC, PAC, vizualizačných aplikácií HMI, robotických manipulátorov, vision systémov, návrh a výroba elektrických rozvádzačov a návrh a realizácia bezpečnosti strojov.

Backend Systems s.r.o.

Firma
Spoločnosť Backend vznikla v roku 2015. Na projektoch pracujeme s víziou pomáhať spoločnostiam dosahovať stanovené ciele efektívnymi a inovatívnymi riešeniami. Keďže veríme, že na ceste za úspechom skratky neexistujú, klientom navrhujeme webové systémy na mieru a bez šablón. Pracujeme s unikátnym kódom a vytvárame tak stránky či aplikácie poskytujúce ideálny užívateľský zážitok.

BAJAN company s.r.o.

Digitálny marketing
Dizajnujeme funkčné veci. Sledujeme trendy a následne implementujeme do našej práce. Slovo na mieru má pre nás špeciálny význam, pretože nevieme pracovať so šablónami. Tvoríme vizuálny obsah, ktorý zaujme. Nielen na webe, ale aj na sociálnych sieťach, bilboardoch, citylightoch alebo tlačovinách. Náš tím dizajnérov je mladý a kreatívny, pripravený na tvoje zadanie.

bart.sk s.r.o.

Digitálny marketing
Tvoríme digitálne produkty, ktoré nám všetkým zlepšujú život v oblasti zdravia, športu a ecommerce. Už viac ako 24 rokov. S viac ako 50 full-stack developermi a developerkami prinášame našim klientom vždy najnovšie overené technológie a procesy. Medzi našich klientov patria spoločnosti prevažne z Európskej únie. Našim najväčším úspechom je, že máme dlhodobé a stabilné projekty a stabilný tím ľudí s minimálnou fluktuáciou. Digital products for a better life. Now!
pracovné ponuky

BE-SOFT a.s.

Firma
BE-SOFT, a.s. vznikla v roku 1999 na Slovensku a v roku 2019 rozšírila svoje pôsobenie do Českej republiky pod názvom BE-SOFT SERVICES CZ a.s. Bilanciou našeho pôsobenia je stabilné a popredné miesto na trhu, neustále se rozširujúca základňa predovšetkým veľkých sieťových klientov a odborné skúsenosti v oblasti nášho pôsobenia.

Binary Assets s. r. o.

Firma
 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Biomedical Engineering

Firma
Biomedical Engineering sa zaoberá výrobou implantátov zo zliatiny titánu použitím 3D tlače. Implantáty ako také vyrábajú na mieru presne vďaka dátam, ktoré im poskytnú lekári, hlavne z dát získaných z CT scanov alebo pomocou magnetickej rezonancie. Jeden zo spoluzakladateľov firmy je aj vedúci Katedry biomedicínskeho inžinierstva a merania Strojníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach Dr.h.c. prof. Ing. Jozef Živčák, PhD.

BIZ1 s.r.o.

Firma
Robotic Process Automation (RPA) je softvér, pomocou ktorého automatizujete firemné procesy vďaka virtuálnym robotom. Roboti sú vytvorení, aby vykonávali opakované procesne orientované úlohy rovnako ako by to robil človek, ale rýchlejšie, bez chýb a bez prestávok (24/7). Z robota sa stane Váš automatizovaný zamestnanec. Cieľom RPA je minimalizovať firmám a ich zamestnancom prácu, ktorá je triviálna, rutinná, neobľúbená, neprináša vysokú hodnotu a nevyžaduje zložité rozhodovanie.

Blue Lemons s.r.o

Firma
Blue Lemons je spoločnosť so zameraním na tvorbu digitálnych inovácií. Naše zameranie na dizajn a užívateľskú skúsenosť je to, čo nás odlišuje od ostatných vývojových spoločností, a v konečnom dôsledku to, čo robí naše aplikácie efektívnejšími. Jednoducho povedané, vytvárame aplikácie, ktoré ľudia radi používajú.
pracovné ponuky

British Chamber of Commerce in Slovak Republic

Výskumno-vzdelávacie centrum
Britská obchodná komora v Slovenskej republike (BCCSR) je nezisková organizácia, ktorá sa venuje vytváraniu a rozvíjaniu obchodných vzťahov medzi Spojeným kráľovstvom a Slovenskou republikou. BCCSR usilovne pracuje na vytváraní nových zahraničných aj domácich príležitostí pre svojich členov pri poskytovaní podujatí, budovaní spojení a ponúkaní marketingových riešení.

BSC SK s.r.o.

Firma
BSC poskytuje riešenia finančným inštitúciám od svojho založenia v roku 1990. Patríme medzi lídrov vo vývoji a dodávke SW riešení pre finančné inštitúcie.

Cancom Slovakia

Firma
Spoločnosť CANCOM je popredným partnerom pre digitálnu transformáciu. Svojich zákazníkov podporujeme pri zvyšovaní ich obchodných úspechov zavádzaním moderných technológií a hybridných IT riešení šitých na mieru. Ponúkame množstvo IT riešení, predovšetkým v oblasti informačnej-bezpečnosti, sietí, cloudových riešení (private a public), mobility riešení a hostingu. Celosvetovo zamestnávame viac ako 4 000 zamestnancov v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Slovensku, Veľkej Británii a USA. Na našej ceste hľadáme nové talenty, ktoré milujú výzvy a cítia sa vo svete IT a technológií ako doma. Spolu s nami formujte digitálnu budúcnosť a rozbehnite svoju kariéru v CANCOM!
pracovné ponuky

Cassovia Code

Firma
Lokálna softvérová spoločnosť, ktorá od roku 2011 vyvíja pokročilé webové riešenia, mobilné aplikácie a softvér na mieru. Vďaka kvalitnému tech stacku zloženému z inovatívnych technológií ako je SAP Commerce Cloud či produkty Bloomreach mali možnosť pretransformovať vyše 110 projektov do online sveta v rôznych odvetviach. Náš tím tvoria ambiciózni ľudia, ktorí preferujú nekorporátne prostredie, rýchlejší kariérny postup a nové výzvy. Nájdete nás v inšpiratívnych priestoroch Kasární/Kulturpark.

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o.

Firma
Spoločnosť RD-System Slovakia spol. s r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2006. Sme dynamická spoločnosť zameraná na implementáciu a správu IT technológií. Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je už od roku 2000 vývoj software a hardware v oblasti mobilnej komunikácie. Ponúkame inovatívne a kompletné riešenie projektu od návrhu až po finálny produkt.

CEELABS

Start-up
CEELABS je progresívny startup, je príklad úspešného prepojenia vedecko-výskumných aktivít s praxou. Tím pozostávajúci zo špecialistov a výskumníkov pôsobiacich v Laboratóriu počítačových sietí na Katedre počítačov a informatiky FEI TUKE a tiež z externých spolupracovníkov vypracoval inovatívne riešenie v oblasti novovznikajúceho trendu internetu vecí.

CeoHire

Start-up
Startup CeoHire sa zameriava vvývoj riešenia pre oblasť vyhľadávania a najímania talentov na manažérske a riadiace pozície na báze využitia moderných a inovatívnych prístupov dátovej analýzy, spracovania verejne dostupných zdrojov a strojového učenia.

Cequence.io

Start-up
Cequence je softvérové riešenie pre prehľadné a efektívne riadenie zmlúv a súvisiacich procesov. Riešenie mení manuálne úlohy spojené s vytváraním, vyjednávaním a uzatváraním zmlúv na zmysluplné, automatizované procesy.

CHASTIA s.r.o.

Firma
Posláním společnosti je vyvíjet a nabízet software a služby v oblasti grafických informačních systémů, zabezpečení dat (zaměření skutečného stavu areálů, budov, TZB apod.), přípravu a zpracování dat do elektronické podoby a jejich implementaci do informačního systému Chastia FM.

CHECKuP

Start-up
CHECkuP – Cognitive HEalthCare Platform je inovatívna platforma zameraná na zlepšovanie kvality zdravotnej starostlivosti v domácnostiach. Digitalizuje aktuálne informácie o stave pacientov odkázaných na domácu starostlivosť. Uľahčuje tak prácu zdravotníckym agentúram a ich pracovníkom.

Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa

Vzdelávacia inštitúcia
Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa Trebišov začalo svoju činnosť 1. 9. 1995 ako prvé gréckokatolícke gymnázium na Slovensku. 25 rokov jeho existencie potvrdzuje, že úspešne nadväzuje na dobré tradície cirkevného školstva v meste Trebišov a jeho regióne a má svoje opodstatnenie na trhu stredných škôl. Zriaďovateľom školy je Gréckokatolícka eparchia Košice. Škola je alternatívou štátnej školy.

CIVITTA

Firma
Náš tím má špičkové vzdelanie, zvedavosť, schopnosť viesť ľudí a oddanosť hodnotám. Dávame dôraz na analytické zmýšľanie a naše poradenstvo zakladáme na faktoch. Preto majú naše služby vysokú hodnotu za peniaze.

CLEVERSOFT, s.r.o.

Firma
Sme dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií, zameraná na implementáciu špecifických produktov, vývoj softvérových riešení na mieru a poskytovanie profesionálnych konzultačných služieb v medzinárodnom prostredí.

ComAp Slovakia

Firma
ComAp je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prahe a v ďalších 13 pobočkách po celom svete. Poskytuje inovatívne riešenia v oblasti vývoja a výroby riadiacich systémov pre plynové a dieselové motory, záložné generátory a kogeneračné jednotky, sieťové ochrany, dvojpalivové systémy. Zabezpečuje dodávky od samotných kontrolérov až po kompletné riešenie zložitých systémov podľa požiadaviek klientov. V Košiciach sa venuje R&D aktivitám v oblasti SW a HW vývoja.
pracovné ponuky

Comein.sk s. r. o.

Firma
Sme spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru. Predmetom našej činnosti sú počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov. Tvoríme softvérové produkty a riešenia, zamerané na optimalizáciu procesov a úloh vo firemnom prostredí, v snahe eliminovať chyby, zvýšiť bezpečnosť, výkon a zisky.

COMPSERVICE, spol. s r.o. Košice

Firma
 Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj a zavádzanie ekonomických informačných systémov v rámci východoslovenského regiónu. Zákazníkmi firmy sú hlavne malé, stredné, ale aj veľké poľnohospodárske, obchodné a strojárske podniky. V súčasnosti COMPSERVICE spol s r.o. zmluvne zabezpečuje chod ekonomicko-informačných systémov vo viac ako 250-tich podnikoch.

CONA, s.r.o.

Firma
CONA, s.r.o. je tvorcom informačných systémov a softvéru, systémovým integrátorom, správcom sietí a VT. Pre firmy poskytujeme zmluvný servis informačných systémov, vrátane vybudovania metalických alebo optických dátových rozvodov, služby v oblasti internetu, správu Linuxových systémov, web hosting a registráciu domén.

CondorNet, s.r.o.

Firma
Spoločnosť CondorNet je dlhodobo najkvalitnejším a najspoľahlivejším poskytovateľom vysokorýchlostného optického pripojenia do internetovej siete v Prešove. 

CONNECT pro, s.r.o.

Firma
Sme moderná dynamická spoločnosť. V oblasti nášho podnikania sa prezentujeme ako spoločnosť schopná ponúkať riešenia šité na špecifické podmienky konkrétneho zákazníka.Od veľkého počtu konkurenčných firiem sa odlišujeme komplexnosťou služieb, vrátane projekčných a inžinierskych činností.

COOPEX Soft, spol. s r.o.

Firma
Spoločnosť COOPEX Soft, spol. s r.o. vznikla v roku 1992 a zaoberá sa najmä tvorbou programového vybavenia na zákazku a poskytovaním s tým spojených služieb. Sídlo spoločnosti je v Prešove a má pobočky v Bratislave a Považskej Bystrici.

CoRect Plus, s.r.o.

Firma
Zaoberáme sa tvorbou, aplikáciou a servisom programového vybavenia, zabezpečujúceho komprexné riešenie správy bytového fondu. Je určené pre bytové družstvá, bytové podniky, správcov bytov a spoločenstvá vlastníkov bytov.

Creative Industry Košice

Firma
Sme nezisková organizácia Creative Industry Košice, ktorá sa zaoberá podporou a rozvojom kultúry a kreatívneho priemyslu (KKP). Zvyšujeme kvalitu života v meste prostredníctvom rozvíjania jeho kreatívneho potenciálu. Vyhľadávame a podporujeme talenty, poskytujeme vzdelávacie, networkingové a pracovné príležitosti, a prispievame tak k udržateľnému mestskému rozvoju. Veríme, že spolupráca a rozhodovanie, ktorého základom je kreatívny prístup, prináša najlepšie riešenia.
pracovné ponuky