IT players A-Z

IT players of the Eastern Slovakia

They say- there is nothing in the Eatern Slovakia. We say- there is an awesome IT world. You can discover it right here!

Place types

Types of places (i.e. restaurant, bar...)

247.sk, s.r.o.

Company
Predaj, servis, správa počítačového vybavenia, serverov a sietí, web stránky, služby školám, konzultácie a poradenstvo.

4 texel, s.r.o.

Company
Tvorba webstránok, vizitiek, reklamných plagátov. Chránená dielňa - reklama, reklamné predmety, webdesign, logá, billboardy.

A.S.Partner, s.r.o.

Company
Využite službu prezentácie a hlasovaní akcionárov na valnom zhromaždení akciovej spoločnosti, schôdzi veriteľov, zhromaždení podielnikov pozemkových spoločenstiev alebo iných zasadnutiach. Príprava, priebeh a spracovanie výsledkov z valného zhromaždenia i s veľkým počtom prítomných účastníkov tak môže prebehnúť hladko a bez stresov.

ABB Solutions Slovakia

Company
ABB Optical Group in the United States is a leading provider of optical products, services and business solutions in the eye care industry. ABB builds on three business pillars: ABB Contact Lens, ABB Labs and ABB Business Solutions. ABB is focused on the future of eye care professionals. It helps them succeed by streamlining procedures and helping providers to effectively target market changes. For more information visit abboptical.com.
job portal

Accenture

Company
We are a global company that helps large and reputable companies, including 98 Fortune Global 100 companies, achieve high performance. We help them become more successful in all areas of their business. As we are still growing in Slovakia and we offer a wide variety of job opportunities, we consider it useful for you to get to know us better. We are a world leader in providing services in the field of system integration or in the implementation of the SAP system.
job portal

Active Point s. r. o.

Company
Spoločnosť IT one s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti informačných technológií, správe sietí, zálohy dát, inštalácii aplikácií a pod.  Snažíme sa zákazníka zbaviť problémov, ktoré môžu nastať pri správe počítačov a preniesť ich na našich technikov. Ak Vám nefunguje správne sieť, vypadáva internet, kazia sa počítače, všetko ide pomaly a zamestnanci sa sťažujú na IT, ste na správnom mieste. 

ADUS Technologies s.r.o.

Company
Firmu ADUS Technologies založil súčasný CEO Dušan Sichrovský s víziou vytvárať softvérové riešenia na mieru pre regionálnych aj medzinárodných zákazníkov. Odvtedy sme odovzdali mnoho úspešných projektov a s našim agilným prístupom sme sa stali stabilným partnerom pre našich klientov.

AfB Slovakia s.r.o.

Company
The name AfB stands for German Arbeit für Menschen mit Behinderung (work for people with disabilities). Our company takes over discarded computer technology from private companies, banks, insurance companies and public institutions and tries to use as much hardware as possible so that it can continue to be used.
job portal

Airlogy

Start-up
Startup sa zameriava predovšetkým na vývoj a následnú výrobu mechanických a elektronických zariadení na ohrev vdychovaného vzduchu pre zvýšenie fyzického a duševného komfortu pri pobyte ľudí v zhoršených podmienkach.

Algoritmus

Company
Revolučné vzdelávanie pre dospelých v oblasti informačných technológií prostredníctvom platených stáží s mentoringom a interaktívnych kurzov. Vývoj moderných webov a mobilných aplikácií.

ALTO Slovakia, spol. s r. o.

Company
Už 25 rokov, sa v oblasti informačných technológií špecializujeme na systémy pre hotely, reštaurácie a iné ubytovacie a gastronomické zariadenia. Pre zákazníkov zabezpečuje programové vybavenie (ubytovací systém, skladové hospodárstvo, registračné pokladne a množstvo nadstavbových programov) a k nemu potrebné technické prostriedky. Okrem technických prostriedkov a programového vybavenia poskytujeme poradenstvo, školenia používateľov, komplexný servis informačných systémov a ostatné služby.

AMI Plus, s.r.o.

Company
Dodáme ekonomický software pre vaše podnikanie. Zistíme, čo potrebujete. Implementujeme vám vhodný podnikový system. Pomôžeme s jeho používaním. Budeme vám radiť aj naďalej cez hotline, e-mail či konzultácie.

APONI

Start-up
APONI je inovatívny startup ktorý sa venuje implementácií interaktívnej rozšírenej reality do podnikov. Inovatívnym produktom spoločnosti je softvér APONI view, ktorý slúži ako efektívny nástroj pre zvyšovanie kvality , kontroly a produktivity v podniku. Softvérové ​​riešenie APONI VIEW je inteligentný systém na implementáciu rozšírenej reality v spoločnosti. Systém obsahuje princípy koncepcie inteligentného priemyslu z hľadiska výroby, prevádzky strojov a individualizácie projektov.

ARIES IT, spol. s r.o.

Company
Počiatky spoločnosti ARIES IT, spol. s r.o. siahajú do júna r.1989 (pred zamatovú revolúciu), kedy jeden so spoločníkov založil živnosť pre programovanie informačných systémov. Pokračovateľom vo vykonávanej aktivite sa v r.2000 stala spoločnosť ARIES IT, spol. s r.o. V tomto roku oslávime 30 rokov úspešnej činnosti v danom segmente. Počas uvedenej doby sme získali množstvo skúseností, ktoré odovzdávame ako súčasť nášho know how pri implementácii informačných systémov pre riadenie firiem. IS KARAT implementujeme od r.2006. Každodenne pracujeme na jeho optimálnej implementácii a vyvíjame nové funkčnosti, aby sme ho priblížili procesom, ktoré prebiehajú u našich zákazníkov.

ASBIS SK

Company
ASBIS SK is one of the largest distributors of information and communication technologies, products, services, thanks to this also the largest IT distributor. It offers its customers tailor-made comprehensive solutions. ASBIS SK distributes ready-made products of world brands, such as tablets, smartphones, laptops, computers, servers and network devices, as well as IT components, complex solutions for the enterprise segment, system integrators.
job portal

Astound Commerce

Company
As the world’s most trusted independent digital commerce specialist, we empower success through expertly created experience-driven ecosystems that fuse ever-evolving technology, data, design, and storytelling to build meaningful and lasting relationships. With more than 20 years of expertise and thousands of experience-driven ecosystems woven into our DNA, we create unique and compelling experiences for customers across all channels and drive sustained business growth for our clients.
job portal

AUSYS s.r.o.

Company
AUSYS s.r.o. je spoločnosť zameraná poskytovanie služieb v oblasti priemyselnej automatizácie. Medzi hlavné činnosti patria programovanie riadiacich systémov PLC, PAC, vizualizačných aplikácií HMI, robotických manipulátorov, vision systémov, návrh a výroba elektrických rozvádzačov a návrh a realizácia bezpečnosti strojov.

Backend Systems s.r.o.

Company
Spoločnosť Backend vznikla v roku 2015. Na projektoch pracujeme s víziou pomáhať spoločnostiam dosahovať stanovené ciele efektívnymi a inovatívnymi riešeniami. Keďže veríme, že na ceste za úspechom skratky neexistujú, klientom navrhujeme webové systémy na mieru a bez šablón. Pracujeme s unikátnym kódom a vytvárame tak stránky či aplikácie poskytujúce ideálny užívateľský zážitok.

BAJAN company s.r.o.

Digital marketing
Dizajnujeme funkčné veci. Sledujeme trendy a následne implementujeme do našej práce. Slovo na mieru má pre nás špeciálny význam, pretože nevieme pracovať so šablónami. Tvoríme vizuálny obsah, ktorý zaujme. Nielen na webe, ale aj na sociálnych sieťach, bilboardoch, citylightoch alebo tlačovinách. Náš tím dizajnérov je mladý a kreatívny, pripravený na tvoje zadanie.

bart.sk s.r.o.

Digital marketing
We create digital products that improve our lives in health, sports and e-commerce. For more than 24 years. With more than 50 full-stack developers, we always bring our clients the latest proven technologies and processes. Our clients mainly include companies from the European Union. Our biggest success is that we have long-term and stable projects and a stable team of people with minimal turnover. Digital products for a better life. Now!
job portal

BE-SOFT a.s.

Company
BE-SOFT, a.s. vznikla v roku 1999 na Slovensku a v roku 2019 rozšírila svoje pôsobenie do Českej republiky pod názvom BE-SOFT SERVICES CZ a.s. Bilanciou našeho pôsobenia je stabilné a popredné miesto na trhu, neustále se rozširujúca základňa predovšetkým veľkých sieťových klientov a odborné skúsenosti v oblasti nášho pôsobenia.

Binary Assets s. r. o.

Company
 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Biomedical Engineering

Company
Biomedical Engineering sa zaoberá výrobou implantátov zo zliatiny titánu použitím 3D tlače. Implantáty ako také vyrábajú na mieru presne vďaka dátam, ktoré im poskytnú lekári, hlavne z dát získaných z CT scanov alebo pomocou magnetickej rezonancie. Jeden zo spoluzakladateľov firmy je aj vedúci Katedry biomedicínskeho inžinierstva a merania Strojníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach Dr.h.c. prof. Ing. Jozef Živčák, PhD.

BIZ1 s.r.o.

Company
Robotic Process Automation (RPA) je softvér, pomocou ktorého automatizujete firemné procesy vďaka virtuálnym robotom. Roboti sú vytvorení, aby vykonávali opakované procesne orientované úlohy rovnako ako by to robil človek, ale rýchlejšie, bez chýb a bez prestávok (24/7). Z robota sa stane Váš automatizovaný zamestnanec. Cieľom RPA je minimalizovať firmám a ich zamestnancom prácu, ktorá je triviálna, rutinná, neobľúbená, neprináša vysokú hodnotu a nevyžaduje zložité rozhodovanie.

Blue Lemons s.r.o

Company
Blue Lemons is a company focused on creating digital innovations. Our major focuses are on design and user experience is what sets us apart from other development companies, and ultimately what makes our applications more efficient. Simply put, we create applications that people like to use.
job portal

BSC SK s.r.o.

Company
BSC poskytuje riešenia finančným inštitúciám od svojho založenia v roku 1990. Patríme medzi lídrov vo vývoji a dodávke SW riešení pre finančné inštitúcie.

Cancom Slovakia

Company
CANCOM is a leading partner for digital transformation. We support our customers in increasing their business success by introducing modern technologies and tailor-made hybrid IT solutions. We offer several IT solutions, especially in the field of information security, networks, cloud solutions (private and public), mobility solutions and hosting. We employ more than 4,000 people worldwide in Germany, Austria, Belgium, Slovakia, the United Kingdom and the United States.
job portal

Cassovia Code

Company
Digitálne štúdio Cassovia Code sa zaobera vývojom softvérových riešení. Vzniklo v roku 2011 a dnes má náš tím viac ako 25 profesionálov v 3 lokalitách - Košice, Bratislava a Praha. Individuálny prístup a starostlivosť o Váš projekt sú pre nás prvoradé. Veríme, že kvalita našich riešení a dostupná cena sú tou správnou kombináciou, ktorá Vás presvedčí o tom, že sme ten pravý partner pre Váš projekt.

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o.

Company
Spoločnosť RD-System Slovakia spol. s r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2006. Sme dynamická spoločnosť zameraná na implementáciu a správu IT technológií. Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je už od roku 2000 vývoj software a hardware v oblasti mobilnej komunikácie. Ponúkame inovatívne a kompletné riešenie projektu od návrhu až po finálny produkt.

CEELABS

Start-up
CEELABS je progresívny startup, je príklad úspešného prepojenia vedecko-výskumných aktivít s praxou. Tím pozostávajúci zo špecialistov a výskumníkov pôsobiacich v Laboratóriu počítačových sietí na Katedre počítačov a informatiky FEI TUKE a tiež z externých spolupracovníkov vypracoval inovatívne riešenie v oblasti novovznikajúceho trendu internetu vecí.

CeoHire

Start-up
Startup CeoHire sa zameriava vvývoj riešenia pre oblasť vyhľadávania a najímania talentov na manažérske a riadiace pozície na báze využitia moderných a inovatívnych prístupov dátovej analýzy, spracovania verejne dostupných zdrojov a strojového učenia.

CHASTIA s.r.o.

Company
Posláním společnosti je vyvíjet a nabízet software a služby v oblasti grafických informačních systémů, zabezpečení dat (zaměření skutečného stavu areálů, budov, TZB apod.), přípravu a zpracování dat do elektronické podoby a jejich implementaci do informačního systému Chastia FM.

CHECKuP

Start-up
CHECkuP – Cognitive HEalthCare Platform je inovatívna platforma zameraná na zlepšovanie kvality zdravotnej starostlivosti v domácnostiach. Digitalizuje aktuálne informácie o stave pacientov odkázaných na domácu starostlivosť. Uľahčuje tak prácu zdravotníckym agentúram a ich pracovníkom.

Cisco Systems

Educational institution
Cisco – celosvetový líder v oblasti IT, ktorý pomáha spoločnostiam využiť príležitosti budúcnosti a dokazuje, že spojením všetkého, čo zatiaľ nie je spojené, možno dosiahnuť úžasné veci. Cisco Systems, Inc. je jedna z najväčších počítačových firiem dnešnej doby a dominujúci hráč na poli sieťových prvkov. Okrem iného vyrába ethernetové a ATM switche, routery, VoIP gatewaye a IP telefóny. Cisco je celosvetovým lídrom v oblasti sieťových služieb, ktoré menia spôsob, akým sa ľudia pripájajú, komunikujú a spolupracujú.

CLEVERSOFT, s.r.o.

Company
Sme dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií, zameraná na implementáciu špecifických produktov, vývoj softvérových riešení na mieru a poskytovanie profesionálnych konzultačných služieb v medzinárodnom prostredí.

Comein.sk s. r. o.

Company
Sme spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru. Predmetom našej činnosti sú počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov. Tvoríme softvérové produkty a riešenia, zamerané na optimalizáciu procesov a úloh vo firemnom prostredí, v snahe eliminovať chyby, zvýšiť bezpečnosť, výkon a zisky.

COMPSERVICE, spol. s r.o. Košice

Company
 Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj a zavádzanie ekonomických informačných systémov v rámci východoslovenského regiónu. Zákazníkmi firmy sú hlavne malé, stredné, ale aj veľké poľnohospodárske, obchodné a strojárske podniky. V súčasnosti COMPSERVICE spol s r.o. zmluvne zabezpečuje chod ekonomicko-informačných systémov vo viac ako 250-tich podnikoch.

CONA, s.r.o.

Company
CONA, s.r.o. je tvorcom informačných systémov a softvéru, systémovým integrátorom, správcom sietí a VT. Pre firmy poskytujeme zmluvný servis informačných systémov, vrátane vybudovania metalických alebo optických dátových rozvodov, služby v oblasti internetu, správu Linuxových systémov, web hosting a registráciu domén.

CondorNet, s.r.o.

Company
Spoločnosť CondorNet je dlhodobo najkvalitnejším a najspoľahlivejším poskytovateľom vysokorýchlostného optického pripojenia do internetovej siete v Prešove. 

CONNECT pro, s.r.o.

Company
Sme moderná dynamická spoločnosť. V oblasti nášho podnikania sa prezentujeme ako spoločnosť schopná ponúkať riešenia šité na špecifické podmienky konkrétneho zákazníka.Od veľkého počtu konkurenčných firiem sa odlišujeme komplexnosťou služieb, vrátane projekčných a inžinierskych činností.

COOPEX Soft, spol. s r.o.

Company
Spoločnosť COOPEX Soft, spol. s r.o. vznikla v roku 1992 a zaoberá sa najmä tvorbou programového vybavenia na zákazku a poskytovaním s tým spojených služieb. Sídlo spoločnosti je v Prešove a má pobočky v Bratislave a Považskej Bystrici.

CoRect Plus, s.r.o.

Company
Zaoberáme sa tvorbou, aplikáciou a servisom programového vybavenia, zabezpečujúceho komprexné riešenie správy bytového fondu. Je určené pre bytové družstvá, bytové podniky, správcov bytov a spoločenstvá vlastníkov bytov.

CREATIVE PRO

Digital marketing
Sme event & live communication agency, ktorej hlavným poslaním je prinášať ľuďom pozitívne emocionálne zážitky prostredníctvom organizovania live, virtuálnych a hybridných spoločenských akcií a konferencií. Za 15+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek. Aj vďaka týmto skúsenostiam sme posunuli náš event management a experience marketing (tzv. zážitkový marketing) na úplne iný level. Sme CREATIVE PRO Group a naším umením je vidieť neviditeľné. Zážitok. Event.

Creativia

Digital marketing
Digitálna agentúra v Košiciach! CREATIVIA poskytuje komunikačný full servis: ONLINE MARKETING, KREATÍVNE ONLINE a OFFLINE KAMPANE, BRANDING a WEB

CropTech

Start-up
Spoločnosť CropTech s.r.o. prešla ako startup CropTech vývojom cez Startup centrum TUKE a Inkubátor TUKE. Jej cieľom aktuálne je vývoj automatizačných jednotiek typu „All in One“ v rámci precízneho farmárčenia.  Modifikovala svoj pôvodný produkt ResponzIO 1.0 ako IoT produkt s cieľom vyvinuť v ďalšej etape  ResponzIO 2.0 ako plne multioperabilný IoT “gateway”/ “controller” produkt.

DALNet s.r.o.

Company
Poradenstvo a dodávka softvéru, antivírusového programu, predaj výpočtovej techniky. Vysokorýchlostné pripojenie do Internetu.

Datacrea s.r.o.

Company
Naši vývojári sú trénovaní na prácu v tíme. Obzvlášť veľké softvérové projekty vyžadujú, aby každý vývojár postupoval podľa vopred špecifikovaných pravidiel a tak minimalizoval riziko chyby.

DATAKON s.r.o.

Company
Spoločnosť Datakon s.r.o. patrí medzi popredné a stabilné spoločnosti na slovenskom trhu. Poskytuje komplexné inžinierske služby v oblasti metalurgie, papierenského priemyslu, strojárenstva, energetiky a iných odvetviach priemyslu.

DATASOFT s.r.o.

Company
S príchodom internetu do každodenného života sme sa špecializovali na vývoj web portálov v prevedení HTML, PHP a databazou typu SQL. Každa naša web stránka alebo web portál môže mať modifikovateľny obsah priamo objednávateľom stránok. Sám si v buducnosti môže dopĺňať cenníky, akcie , texty, recenzie. Všetko iba pomocou Internet Explorera.
1-50 of 195 results