IT hráči A-Z

IT hráči východného Slovenska (A-Z)

Nie je pravda, že na východe nič nie je. Je tu skvelý IT SVET a preskúmať ho môžeš práve TU!

Firma

<Enter category description>

247.sk, s.r.o.

Firma
Predaj, servis, správa počítačového vybavenia, serverov a sietí, web stránky, služby školám, konzultácie a poradenstvo.

4 texel, s.r.o.

Firma
Tvorba webstránok, vizitiek, reklamných plagátov. Chránená dielňa - reklama, reklamné predmety, webdesign, logá, billboardy.

A.S.Partner, s.r.o.

Firma
Využite službu prezentácie a hlasovaní akcionárov na valnom zhromaždení akciovej spoločnosti, schôdzi veriteľov, zhromaždení podielnikov pozemkových spoločenstiev alebo iných zasadnutiach. Príprava, priebeh a spracovanie výsledkov z valného zhromaždenia i s veľkým počtom prítomných účastníkov tak môže prebehnúť hladko a bez stresov.

ABB Solutions Slovakia

Firma
ABB Optical Group v Spojených štátoch je popredným poskytovateľom optických výrobkov, služieb a obchodných riešení v priemysle starostlivosti o oči. ABB stavia na troch obchodných pilieroch: ABB Contact Lens, ABB Labs a ABB Business Solutions. ABB sa zameriava na budúcnosť profesionálov v oblasti očnej starostlivosti. Pomáha im uspieť vďaka zefektívneniu postupov a pomáha poskytovateľom pri efektívnej orientácii na trhové zmeny. Ďalšie informácie nájdete na abboptical.com.
pracovné ponuky

Accenture

Firma
Sme globálna spoločnosť, ktorá pomáha veľkým a renomovaným firmám, vrátane 98 firiem z rebríčka Fortune Global 100, dosahovať vysokú výkonnosť. Pomáhame im stať sa úspešnejšími vo všetkých oblastiach ich podnikania – od strategického plánovania až po každodenné činnosti. Keďže na Slovensku stále rastieme (už je nás viac ako 1 800) a ponúkame veľmi rozmanité pracovné príležitosti, považujeme za užitočné, aby si nás bližšie spoznal. K tomu by ti mohla pomôcť aj táto Facebook stránka. Podľa uznávaných analytických agentúr sme svetový líder v poskytovaní služieb v oblasti systémovej integrácie, či v oblasti implementácie systému SAP. 
pracovné ponuky

Active Point s. r. o.

Firma
Spoločnosť IT one s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti informačných technológií, správe sietí, zálohy dát, inštalácii aplikácií a pod.  Snažíme sa zákazníka zbaviť problémov, ktoré môžu nastať pri správe počítačov a preniesť ich na našich technikov. Ak Vám nefunguje správne sieť, vypadáva internet, kazia sa počítače, všetko ide pomaly a zamestnanci sa sťažujú na IT, ste na správnom mieste. 

ADUS Technologies s.r.o.

Firma
Firmu ADUS Technologies založil súčasný CEO Dušan Sichrovský s víziou vytvárať softvérové riešenia na mieru pre regionálnych aj medzinárodných zákazníkov. Odvtedy sme odovzdali mnoho úspešných projektov a s našim agilným prístupom sme sa stali stabilným partnerom pre našich klientov.

AfB Slovakia s.r.o.

Firma
AfB je najväčším neziskovým IT-podnikom v Európe. Od roku 2004 sa AfB špecializuje na preberanie vyradeného hardvéru od spoločností a verejných inštitúcií.
pracovné ponuky

Algoritmus

Firma
Revolučné vzdelávanie pre dospelých v oblasti informačných technológií prostredníctvom platených stáží s mentoringom a interaktívnych kurzov. Vývoj moderných webov a mobilných aplikácií.

ALTO Slovakia, spol. s r. o.

Firma
Už 25 rokov, sa v oblasti informačných technológií špecializujeme na systémy pre hotely, reštaurácie a iné ubytovacie a gastronomické zariadenia. Pre zákazníkov zabezpečuje programové vybavenie (ubytovací systém, skladové hospodárstvo, registračné pokladne a množstvo nadstavbových programov) a k nemu potrebné technické prostriedky. Okrem technických prostriedkov a programového vybavenia poskytujeme poradenstvo, školenia používateľov, komplexný servis informačných systémov a ostatné služby.

AMI Plus, s.r.o.

Firma
Dodáme ekonomický software pre vaše podnikanie. Zistíme, čo potrebujete. Implementujeme vám vhodný podnikový system. Pomôžeme s jeho používaním. Budeme vám radiť aj naďalej cez hotline, e-mail či konzultácie.

Arcondis Solutions

Firma
ARCONDIS je globálna konzultačná spoločnosť s exkluzívnym zameraním na odvetvie zdravotníctva a biologických vied s ich mimoriadne náročnými požiadavkami na kvalitu a regulačné aspekty. Spoločnosť FInanz & Wirtschaft / Statista ju uznala za jednu z desiatich najlepších poradenských firiem pre vedy o živote / zdravotnú starostlivosť vo Švajčiarsku (2021). Od roku 2001 riadime výzvy a riešime problémy našich klientov v oblasti dodržiavania predpisov, obchodných procesov, informačných technológií a digitálnej transformácie. Vytvárame hodnoty prostredníctvom medzifunkčných, sofistikovaných metodológií poskytovania a inteligentnej implementácie. Naši klienti s nami radi spolupracujú pre naše jedinečné schopnosti, pragmatický prístup a našu vôľu víťaziť.

ARIES IT, spol. s r.o.

Firma
Počiatky spoločnosti ARIES IT, spol. s r.o. siahajú do júna r.1989 (pred zamatovú revolúciu), kedy jeden so spoločníkov založil živnosť pre programovanie informačných systémov. Pokračovateľom vo vykonávanej aktivite sa v r.2000 stala spoločnosť ARIES IT, spol. s r.o. V tomto roku oslávime 30 rokov úspešnej činnosti v danom segmente. Počas uvedenej doby sme získali množstvo skúseností, ktoré odovzdávame ako súčasť nášho know how pri implementácii informačných systémov pre riadenie firiem. IS KARAT implementujeme od r.2006. Každodenne pracujeme na jeho optimálnej implementácii a vyvíjame nové funkčnosti, aby sme ho priblížili procesom, ktoré prebiehajú u našich zákazníkov.

ASBIS SK

Firma
Spoločnosť ASBIS SK je jedným z najväčších distribútorov informačných a komunikačných technológií, produktov a služieb a najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia. ASBIS SK distribuuje hotové produkty svetových značiek, ako tablety, smartfóny, notebooky, počítače, servery a sieťové zariadenia, ako aj IT komponenty a komplexné riešenia pre enterprise segment a systémových integrátorov.
pracovné ponuky

Astound Commerce

Firma
Astound Commerce je celosvetovým expertom pre e-commerce riešenia a digitálne stratégie. Už viac ako 15 rokov sa podieľame na spúšťaní, rozširovaní a transformácii e-commerce operácií pre obchody, ktoré potrebujú zvýšiť predaj a obmedziť riziká spojené s on-line podnikaním na globálnom trhu. Pracovali sme na stovkách projektov, aby sme zvýšili predaj a zlepšili komunikáciu s klientom pre spoločnosti ako je Adidas, Belstaff, Hugo Boss, Jimmy Choo, L'Oreal, Tommy Hilfiger, Versace. Náš tím tvoria skúsení softvéroví inžinieri a digitálni e-commerce experti pracujúci s top ecommerce platformami - Salesforce Commerce Cloud, Hybris, IBM WebSphere Commerce, Intershop, Kibo, Magento, NetSuite.
pracovné ponuky

AUSYS s.r.o.

Firma
AUSYS s.r.o. je spoločnosť zameraná poskytovanie služieb v oblasti priemyselnej automatizácie. Medzi hlavné činnosti patria programovanie riadiacich systémov PLC, PAC, vizualizačných aplikácií HMI, robotických manipulátorov, vision systémov, návrh a výroba elektrických rozvádzačov a návrh a realizácia bezpečnosti strojov.

Backend Systems s.r.o.

Firma
Spoločnosť Backend vznikla v roku 2015. Na projektoch pracujeme s víziou pomáhať spoločnostiam dosahovať stanovené ciele efektívnymi a inovatívnymi riešeniami. Keďže veríme, že na ceste za úspechom skratky neexistujú, klientom navrhujeme webové systémy na mieru a bez šablón. Pracujeme s unikátnym kódom a vytvárame tak stránky či aplikácie poskytujúce ideálny užívateľský zážitok.

BE-SOFT a.s.

Firma
BE-SOFT, a.s. vznikla v roku 1999 na Slovensku a v roku 2019 rozšírila svoje pôsobenie do Českej republiky pod názvom BE-SOFT SERVICES CZ a.s. Bilanciou našeho pôsobenia je stabilné a popredné miesto na trhu, neustále se rozširujúca základňa predovšetkým veľkých sieťových klientov a odborné skúsenosti v oblasti nášho pôsobenia.

Binary Assets s. r. o.

Firma
 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Biomedical Engineering

Firma
Biomedical Engineering sa zaoberá výrobou implantátov zo zliatiny titánu použitím 3D tlače. Implantáty ako také vyrábajú na mieru presne vďaka dátam, ktoré im poskytnú lekári, hlavne z dát získaných z CT scanov alebo pomocou magnetickej rezonancie. Jeden zo spoluzakladateľov firmy je aj vedúci Katedry biomedicínskeho inžinierstva a merania Strojníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach Dr.h.c. prof. Ing. Jozef Živčák, PhD.

BIZ1 s.r.o.

Firma
Robotic Process Automation (RPA) je softvér, pomocou ktorého automatizujete firemné procesy vďaka virtuálnym robotom. Roboti sú vytvorení, aby vykonávali opakované procesne orientované úlohy rovnako ako by to robil človek, ale rýchlejšie, bez chýb a bez prestávok (24/7). Z robota sa stane Váš automatizovaný zamestnanec. Cieľom RPA je minimalizovať firmám a ich zamestnancom prácu, ktorá je triviálna, rutinná, neobľúbená, neprináša vysokú hodnotu a nevyžaduje zložité rozhodovanie.

Blue Lemons s.r.o

Firma
Blue Lemons je spoločnosť so zameraním na tvorbu digitálnych inovácií. Naše zameranie na dizajn a užívateľskú skúsenosť je to, čo nás odlišuje od ostatných vývojových spoločností, a v konečnom dôsledku to, čo robí naše aplikácie efektívnejšími. Jednoducho povedané, vytvárame aplikácie, ktoré ľudia radi používajú.
pracovné ponuky

BSC SK s.r.o.

Firma
BSC poskytuje riešenia finančným inštitúciám od svojho založenia v roku 1990. Patríme medzi lídrov vo vývoji a dodávke SW riešení pre finančné inštitúcie.

Cancom Slovakia

Firma
Spoločnosť CANCOM je popredným partnerom pre digitálnu transformáciu. Svojich zákazníkov podporujeme pri zvyšovaní ich obchodných úspechov zavádzaním moderných technológií a hybridných IT riešení šitých na mieru. Ponúkame množstvo IT riešení, predovšetkým v oblasti informačnej-bezpečnosti, sietí, cloudových riešení (private a public), mobility riešení a hostingu. Celosvetovo zamestnávame viac ako 4 000 zamestnancov v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Slovensku, Veľkej Británii a USA. Na našej ceste hľadáme nové talenty, ktoré milujú výzvy a cítia sa vo svete IT a technológií ako doma. Spolu s nami formujte digitálnu budúcnosť a rozbehnite svoju kariéru v CANCOM!
pracovné ponuky

Cassovia Code

Firma
Digitálne štúdio Cassovia Code sa zaobera vývojom softvérových riešení. Vzniklo v roku 2011 a dnes má náš tím viac ako 25 profesionálov v 3 lokalitách - Košice, Bratislava a Praha. Individuálny prístup a starostlivosť o Váš projekt sú pre nás prvoradé. Veríme, že kvalita našich riešení a dostupná cena sú tou správnou kombináciou, ktorá Vás presvedčí o tom, že sme ten pravý partner pre Váš projekt.

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o.

Firma
Spoločnosť RD-System Slovakia spol. s r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2006. Sme dynamická spoločnosť zameraná na implementáciu a správu IT technológií. Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je už od roku 2000 vývoj software a hardware v oblasti mobilnej komunikácie. Ponúkame inovatívne a kompletné riešenie projektu od návrhu až po finálny produkt.

CHASTIA s.r.o.

Firma
Posláním společnosti je vyvíjet a nabízet software a služby v oblasti grafických informačních systémů, zabezpečení dat (zaměření skutečného stavu areálů, budov, TZB apod.), přípravu a zpracování dat do elektronické podoby a jejich implementaci do informačního systému Chastia FM.

CIVITTA

Firma
Náš tím má špičkové vzdelanie, zvedavosť, schopnosť viesť ľudí a oddanosť hodnotám. Dávame dôraz na analytické zmýšľanie a naše poradenstvo zakladáme na faktoch. Preto majú naše služby vysokú hodnotu za peniaze.

CLEVERSOFT, s.r.o.

Firma
Sme dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií, zameraná na implementáciu špecifických produktov, vývoj softvérových riešení na mieru a poskytovanie profesionálnych konzultačných služieb v medzinárodnom prostredí.

Comein.sk s. r. o.

Firma
Sme spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru. Predmetom našej činnosti sú počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov. Tvoríme softvérové produkty a riešenia, zamerané na optimalizáciu procesov a úloh vo firemnom prostredí, v snahe eliminovať chyby, zvýšiť bezpečnosť, výkon a zisky.

COMPSERVICE, spol. s r.o. Košice

Firma
 Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj a zavádzanie ekonomických informačných systémov v rámci východoslovenského regiónu. Zákazníkmi firmy sú hlavne malé, stredné, ale aj veľké poľnohospodárske, obchodné a strojárske podniky. V súčasnosti COMPSERVICE spol s r.o. zmluvne zabezpečuje chod ekonomicko-informačných systémov vo viac ako 250-tich podnikoch.

CONA, s.r.o.

Firma
CONA, s.r.o. je tvorcom informačných systémov a softvéru, systémovým integrátorom, správcom sietí a VT. Pre firmy poskytujeme zmluvný servis informačných systémov, vrátane vybudovania metalických alebo optických dátových rozvodov, služby v oblasti internetu, správu Linuxových systémov, web hosting a registráciu domén.

CondorNet, s.r.o.

Firma
Spoločnosť CondorNet je dlhodobo najkvalitnejším a najspoľahlivejším poskytovateľom vysokorýchlostného optického pripojenia do internetovej siete v Prešove. 

CONNECT pro, s.r.o.

Firma
Sme moderná dynamická spoločnosť. V oblasti nášho podnikania sa prezentujeme ako spoločnosť schopná ponúkať riešenia šité na špecifické podmienky konkrétneho zákazníka.Od veľkého počtu konkurenčných firiem sa odlišujeme komplexnosťou služieb, vrátane projekčných a inžinierskych činností.

COOPEX Soft, spol. s r.o.

Firma
Spoločnosť COOPEX Soft, spol. s r.o. vznikla v roku 1992 a zaoberá sa najmä tvorbou programového vybavenia na zákazku a poskytovaním s tým spojených služieb. Sídlo spoločnosti je v Prešove a má pobočky v Bratislave a Považskej Bystrici.

CoRect Plus, s.r.o.

Firma
Zaoberáme sa tvorbou, aplikáciou a servisom programového vybavenia, zabezpečujúceho komprexné riešenie správy bytového fondu. Je určené pre bytové družstvá, bytové podniky, správcov bytov a spoločenstvá vlastníkov bytov.

Creative Industry Košice

Firma
Sme nezisková organizácia Creative Industry Košice, ktorá sa zaoberá podporou a rozvojom kultúry a kreatívneho priemyslu (KKP). Zvyšujeme kvalitu života v meste prostredníctvom rozvíjania jeho kreatívneho potenciálu. Vyhľadávame a podporujeme talenty, poskytujeme vzdelávacie, networkingové a pracovné príležitosti, a prispievame tak k udržateľnému mestskému rozvoju. Veríme, že spolupráca a rozhodovanie, ktorého základom je kreatívny prístup, prináša najlepšie riešenia.
pracovné ponuky

DALNet s.r.o.

Firma
Poradenstvo a dodávka softvéru, antivírusového programu, predaj výpočtovej techniky. Vysokorýchlostné pripojenie do Internetu.

Datacrea s.r.o.

Firma
Naši vývojári sú trénovaní na prácu v tíme. Obzvlášť veľké softvérové projekty vyžadujú, aby každý vývojár postupoval podľa vopred špecifikovaných pravidiel a tak minimalizoval riziko chyby.

DATAKON s.r.o.

Firma
Spoločnosť Datakon s.r.o. patrí medzi popredné a stabilné spoločnosti na slovenskom trhu. Poskytuje komplexné inžinierske služby v oblasti metalurgie, papierenského priemyslu, strojárenstva, energetiky a iných odvetviach priemyslu.

DATASOFT s.r.o.

Firma
S príchodom internetu do každodenného života sme sa špecializovali na vývoj web portálov v prevedení HTML, PHP a databazou typu SQL. Každa naša web stránka alebo web portál môže mať modifikovateľny obsah priamo objednávateľom stránok. Sám si v buducnosti môže dopĺňať cenníky, akcie , texty, recenzie. Všetko iba pomocou Internet Explorera.

Deloitte

Firma
Deloitte na Slovensku je jednou z popredných spoločností poskytujúcich odborné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva, podnikového a transakčného poradenstva a riadenia rizík prostredníctvom viac ako 350 špecializovaných odborníkov.
pracovné ponuky

DEUTSCHE TELEKOM IT SOLUTIONS

Firma
Najväčší IT zamestnávateľ na východnom Slovensku. Sme moderná spoločnosť, ktorá vám chce poskytovať inovatívne typy služieb v oblasti informačných a komunikačných technológií. Predstavujeme budúcnosť, ktorú nás baví tvoriť. S cieľom napredovať sa naša materská spoločnosť Deutsche Telekom AG rozhodla podniknúť strategické kroky smerujúce k štrukturálnym zmenám, ktorých výsledkom bolo rozdelenie spoločnosti T-Systems Slovakia na dve legálne entity vystupujúce od 1.7.2020 pod jednou spoločnou značkou Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. Globálna interakcia a spolupráca na medzinárodnej úrovni priniesla nový impulz, ktorý definitívne zmení IT komunitu v Košiciach. T-Systems bolo niekoľko rokov späté s regiónom východného Slovenska a pozitívne ho ovplyvnilo od úplných začiatkov spoločnosti. V tomto trende pokračuje aj novovzniknutá Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. Transformácia na modernú spoločnosť znamená nové možnosti v poskytovaní inovatívnych typov služieb v oblasti informačných a komunikačných technológií. Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia je synonymom progresu, vysokej kvality a zákazníckej spokojnosti.
pracovné ponuky

EKOSOFT, spol. s r.o.

Firma
Ekosoft s.r.o. je progresívna outsourcingová spoločnosť. Sídlo spoločnosti je v meste Košice – priemyselnom centre východného Slovenska. Spoločnosť bola založená v roku 1994 a dnes má 25 zamestnancov – programátorov a testerov CAD a Web aplikácií, špecialistov na výpočty, dizajnérov a projektantov.

Elall, spol. s r.o.

Firma
Informačný systém pre vedenie účtovníctva a skladového hospodárstva, evidencia majetku, riadenie servisu, e-shop, predaj a servis registračných pokladníc.

ELCOM

Firma
Spoločnosť Elcom pôsobí na slovenskom trhu už viac ako štvrťstoročie. Počas svojho dospievania vyrástla z distribútora japonskej firmy SHARP, až na poskytovateľa vlastných pokladničných riešení a dnes zaujíma na slovenskom i zahraničnom trhu miesto bezkonkurenčnej jednotky. Výber kvalitných materiálov a modernej technológie ponúkajú spoločnosti priestor pracovať nielen na vývoji a výrobe registračných pokladníc, ale aj zariadení do extrémnych podmienok, akými sú riadiace systémy v jadrových elektrárňach, elektronika pre automobilový priemysel či zdravotníctvo.
pracovné ponuky

Elevēo

Firma
Elevēo sa snaží zjednodušiť zložitosť kontaktných centier, minimalizovať prerušenia služieb a poskytovať hostiteľský softvér kdekoľvek, užívateľsky prívetivý, bezpečný a škálovateľný softvér.
pracovné ponuky

elfa, s.r.o.

Firma
elfa, s.r.o je súkromná spoločnosť založená v roku 1992, ktorej fundamentálnym cieľom je transfér progresívneho know-how, technológií a trendov z akademického prostredia do štátneho a súkromného sektora, ako aj do každodenného života. Prostredníctvom našich projektov a riešení vytvárame nové možnosti a posúvame hranice v oblastiach vzdelávania, informačných technológií a obchodu.