IT hráči A-Z

IT hráči východného Slovenska (A-Z)

Nie je pravda, že na východe nič nie je. Je tu skvelý IT SVET a preskúmať ho môžeš práve TU!

Digitálny marketing

<Enter category description>

BAJAN company s.r.o.

Digitálny marketing
Dizajnujeme funkčné veci. Sledujeme trendy a následne implementujeme do našej práce. Slovo na mieru má pre nás špeciálny význam, pretože nevieme pracovať so šablónami. Tvoríme vizuálny obsah, ktorý zaujme. Nielen na webe, ale aj na sociálnych sieťach, bilboardoch, citylightoch alebo tlačovinách. Náš tím dizajnérov je mladý a kreatívny, pripravený na tvoje zadanie.

bart.sk s.r.o.

Digitálny marketing
Tvoríme digitálne produkty, ktoré nám všetkým zlepšujú život v oblasti zdravia, športu a ecommerce. Už viac ako 24 rokov. S viac ako 50 full-stack developermi a developerkami prinášame našim klientom vždy najnovšie overené technológie a procesy. Medzi našich klientov patria spoločnosti prevažne z Európskej únie. Našim najväčším úspechom je, že máme dlhodobé a stabilné projekty a stabilný tím ľudí s minimálnou fluktuáciou. Digital products for a better life. Now!
pracovné ponuky

CREATIVE PRO

Digitálny marketing
Sme event & live communication agency, ktorej hlavným poslaním je prinášať ľuďom pozitívne emocionálne zážitky prostredníctvom organizovania live, virtuálnych a hybridných spoločenských akcií a konferencií. Za 15+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek. Aj vďaka týmto skúsenostiam sme posunuli náš event management a experience marketing (tzv. zážitkový marketing) na úplne iný level. Sme CREATIVE PRO Group a naším umením je vidieť neviditeľné. Zážitok. Event.

Creativia

Digitálny marketing
Digitálna agentúra v Košiciach! CREATIVIA poskytuje komunikačný full servis: ONLINE MARKETING, KREATÍVNE ONLINE a OFFLINE KAMPANE, BRANDING a WEB

HiTT

Digitálny marketing
Digitálna reklamná agentúra. Pomáhame klientom rásť a optimalizovať výdavky na reklamu.

iMprove GROUP, s.r.o

Digitálny marketing
Digitálna marketingová agentúra špecializujúca sa na webdesign, vývoj web stránok a webaplikácií na systéme Drupal a online marketing.Tvoríme web stránky s funkcionalitou, ktorú potrebujete a s dojmom, ktorý vaši návštevníci očakávajú.

L R Media s.r.o.

Digitálny marketing
L R Media s.r.o. je full servis marketingová agentúra. Návrh a tvorba reklamných kampaní, tvorba web stránok na mieru, eshopov. Návrhy tlačovín, tvorba identity - logo, značka. Fotografovanie a video, dron. Toto je to čo nás baví a čo robíme s láskou a porozumením. Naše služby využilo už množstvo spokojných klientov, ktorým sme uspokolili ich marketingové požiadavky.

Lemur

Digitálny marketing
Sme Lemuri, kreatívny tím z Košíc. Od roku 2009 poskytujeme služby v oblasti public relations, marketingu, reklamy, grafiky a organizácie podujatí. Radi vám pomôžeme s vašou prezentáciou a propagáciou.

OneClick.Systems s.r.o.

Digitálny marketing
Úspech digitálneho marketingu závisí od kvality webovej stránky a eshopu. Dobrý web pritiahne viac návštevníkov a presvedčí ich aby sa stali vašimi zákazníkmi. Pomáhame využiť potenciál internetu a nových technológii pre váš biznis.

Promiseo s.r.o.

Digitálny marketing
Komplexné marketingové služby – funkčná kombinácia performance marketingu a kreatívnych riešení v online aj offline prostredí.
pracovné ponuky

RAZ DVA s.r.o.

Digitálny marketing
Sme tu preto, aby služby našej marketingovej agentúry uspokojili nároky akéhokoľvek klienta. Pri práci využívame aktuálne technológie, sledujeme telku trendy a hlavne milujeme to, čo robíme. Práve vďaka našej vášni a zanietenosti pre dizajn, kreatívu, sociálne siete a weby, dokážeme priniesť tie najlepšie reklamy na internete. Pokračujeme tam, kde to iní vzdali a neskončíme dovtedy, kým nebudete mať responzívny dizajn webu alebo čokoľvek, čo si z nášho portfólia želáte. Skrátka, kým si spokojne nepotrasieme rukou.
pracovné ponuky

Row & Slide

Digitálny marketing
Sme tím špecialistov na marketingové stratégie, budovanie značky a digitálnu transformáciu. Pomáhame start-upom, agentúram, malým a stredným firmám stanovovať jasný plán a dosahovať ich krátkodobé a dlhodobé obchodné ciele.
pracovné ponuky

TARGO - Brand Studio s.r.o.

Digitálny marketing
- design reklamných stratégií a ich riadenie - návrh individuálnych a firemných identít - employer branding a HR marketing - web development - e-commerce - správa stránok na sociálnych sieťach - foto a video-produkcia - vývoj mobilných aplikácií

Vivantina

Digitálny marketing
Pomáhame vám realizovať vaše vízie, zlepšovať vaše projekty, prinášať hodnotu do vašich firiem a zarábať vám viac peňazí na internete. Či už je to performance kampaň vo vyhľadavaní, mobilné aplikácie alebo nová webová stránka, zameriavame sa na poskytovanie hodnoty založenej na využívaní najlepších dostupných technológií.