IT hráči A-Z

IT hráči východného Slovenska (A-Z)

Nie je pravda, že na východe nič nie je. Je tu skvelý IT SVET a preskúmať ho môžeš práve TU!

Co-workingové centrum

<Enter category description>

Eastcubator Košice

Co-workingové centrum
Nerobíme zázraky a ani to netvrdíme. Pomáhame začínajúcim podnikateľom prevažne z oblasti IT, aby rozbehli svoj biznis, našli v prvom rade zákazníkov, potom partnerov a neskôr investorov. V našich priestoroch môžeš zažiť atmosféru včelieho úľa, kde skúsenosťami dýchajú aj steny. Možno sa pýtaš prečo platiť za priestor v inkubátore, keĎ to máš doma zadarmo. To ti zrejme nikto nerozhovorí, no my z vlastnej skúsenosti vieme, že pracovať z domu má aj svoje nevýhody. Hranica medzi prácou a domovom sa postupne stráca ruka v ruke s motiváciou a postupne tvoje nadšenie vyhasína. KeĎ prídeš k nám, je to ako keby si chodil do práce...nemáš tam však namosúrených kolegov ale mladú partiu, v ktorej každý robí sám na seba. To či prídeš je len na tebe...

Eastcubator Prešov

Co-workingové centrum
"Coworking, alebo zdieľaný priestor na prácu je miestom, kde sa aj bežná práca mení na efektívnu. Dopomáha tomu skvelý kolektív, priaznivý priestor, hudba, či vždy zapnutý kávovar. Sme ako rodina a neustále rastieme!"

HUBa Coworking

Co-workingové centrum
Sme malá komunita nezávisle pracujúcich ľudí z Košíc, ktorým spoločné priestory umožňujú zdieľať nápady, spoločné hodnoty a využívať tak sústredené prostredie a skúseností iných kolegov vo svoj prospech. Náš Coworking je vynikajúca náhrada práce z domu alebo kaviarne. HUBa Coworking je spojenie kolektívnej práce vo flexibilnom kancelárskom prostredí, ktoré je zdieľané s ďalšími kreatívnymi kolegami.

Starport Coworking

Co-workingové centrum
Podnikateľský coworking pre Košice zameraný na startupy - máme 26 stolov na 3 poschodiach, skype room a meetingovku.